-
7-Oct-2018 Runner up Best in Group/ Best of Breed
Kyogle & District Kennel Club [CH] (Judge was Ms Yvonne Smith (New Zealand))
-
21-Sep-2018 1st Best in Group /4th Best in Show
Advanced Pacific Inter. Waterloo Bay Ken [CH] (Judge was Ms Christy Wang (China) / Mr Edgar Bajon)
-
15-Jul-2018 Best in Show
Dobermann Club of Qld Specialty Open Sho [OP] (Judge was Mrs V Yates (Qld))
-
8-Jul-2018 Runner up Best in Group
Beenleigh & District Kennel Club [CH] (Judge was Mr C Tsai (Taiwan))
-
2-Jun-2018 Runner up Best in Group
Lockyer Valley Kennel Club [CH] (Judge was Miss J McDonald (NSW))
-
2-Apr-2018 Runner up Best in Group / Open in Group
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mr J Dupas (France))
-
11-Nov-2016 Best in Group
Combined Northern Rivers Kennel Club [CH] (Judge was Mrs R Ralphs (NSW))
-
15-Oct-2016 Best in Group
Ipswich Kennel Club [CH] (Judge was Mrs K Nichols (Qld))
-
15-Oct-2016 Best of Breed/Open in Group
Ipswich Kennel Club [CH] (Judge was Ms M Schelbach (Qld))
-
9-Oct-2016 Best of Breed
Kyogle Kennel Club [CH] (Judge was Mr Pedro Lang (Brazil))
-
8-Oct-2016 Best in Group
Kyogle PA & H Society [CH] (Judge was Mr Thomas Kim (Singapore))
-
6-Oct-2016 Best in Group
Kyogle Kennel Club [CH] (Judge was Mr D Kwee (Indonesia))
-
18-Sep-2016 Best of Breed
Dog of the Year Support Show [CH] (Judge was Mr G Ayala (Guatemala))
-
17-Sep-2016 Best in Group #3
Dog of the Year Support Show [CH] (Judge was Mr L Silva (Brazil))
-
3-Sep-2016 Best in Group
Beaudesert Show Society [CH] (Judge was Mr G Kerr)
-
28-Aug-2016 Best of Breed
Dogs NSW Spring Fair [CH] (Judge was Mr B Hsu (Taiwan))
-
26-Aug-2016 Best in Group
Dogs NSW Spring Fair [CH] (Judge was Dr T Watanabe (Japan))
-
5-Aug-2016 Best of Breed / Inter in Group
Royal Qld Show [CH] (Judge was C Ejima)
-
17-Jun-2016 Best in Group
Kalbar Show Society [CH] (Judge was Mrs S Hewinson (Qld))
-
1-Jun-2016 Best in Group
Woodford AP&I Assoc. [CH] (Judge was Ms E Brown (Qld))
-
27-May-2016 Best in Group
Boonah Show Society [CH] (Judge was Mr J Rice (SA))
-
11-May-2016 Best of Breed/Inter in Group
Ipswich Show Society [CH] (Judge was Mr E Ryder (Qld))
-
2-May-2016 Best of Breed/Inter in Group
Western Suburbs Kennel Club [CH] (Judge was Miss C Stewart (NSW))
-
23-Apr-2016 Best in Group
Goombungee-Haden HAP & Society [CH] (Judge was Ms F Darling)
-
23-Apr-2016 Best in Group
Goombungee-Haden HAP & Society [CH] (Judge was Ms F Darling)
-
17-Apr-2016 Res in Group/Best of Breed
Kennel Assoc of Qld [CH] (Judge was Mr C Hoeben (NZ))
-
16-Apr-2016 Best of Breed
Kennel Assoc of Qld (Show 2) [CH] (Judge was Miss K Tosi (Qld))
-
7-Apr-2016 Best of Breed
Royal Agricultural Society of Qld [CH] (Judge was Mr F Pastor (Ecuador))
-
28-Mar-2016 Best of Breed
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mr F Van de Spuy (RSA))
-
27-Mar-2016 Best of Breed
Bundaberg Canine Club (AM) [CH] (Judge was Mrs J Keenan (Vic))
-
27-Mar-2016 Best of Breed
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mrs O Gagney (Cananda))
-
26-Mar-2016 Best of Breed
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mr T Oo Hock (Malaysia))
-
26-Mar-2016 Best in Group/Inter in Show
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mr P Machen (Canada)/Mr D Weil (Qld))
-
25-Mar-2016 Best of Breed
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mr F Salud (Philippines))
-
19-Mar-2016 Best in Show
Beaudesert Kennel Club [CH] (Judge was Mrs S Mallia (WA))
-
13-Mar-2016 Res in Show / Best in Group
Oakey A P & R Society [CH] (Judge was Mrs K McGhie (Qld))
-
1-Mar-2016 Best of Breed
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mrs J Keenan (Vic))
-
28-Feb-2016 Res in Group
Gympie & District Kennel Club [CH] (Judge was Mrs A Holman)
-
27-Feb-2016 Best in Group
Gundogs & Heavy Breeds Qld [CH] (Judge was Rev Drayton)
-
23-Jan-2016 Best of Breed/Inter in Group
Gold Coast Canine club [CH] (Judge was Mrs G Hovey-Jacobs)
-
16-Jan-2016 Res in Group/Best of Breed
kennel Assoc of Qld [CH] (Judge was Mrs H Weil (Qld))
-
1-Jan-2016 Res in Group / Inter in Show
Lockyer Valley Kennel Club [CH] (Judge was Mrs M Schelbach (Qld))
-
15-Nov-2015 Best in Group
Sunshine Coast Kennel club [CH] (Judge was Mrs B Marker)
-
25-Oct-2015 Best of Breed/Res in Group
Dog of the Year Committee [CH] (Judge was Mrs E Yerusalimsky (Russia))
-
11-Oct-2015 Best in Group / Best in Show
Kyogle & District K/C [CH] (Judge was Mrs C Muldoon (Ireland))
-
10-Oct-2015 Best of Breed/Inter in Group/Inter in Show
Kyogle Show Society [CH] (Judge was Dr P Nisalak/Dr M Apiwut Kasemsanta (Tha)
-
9-Oct-2015 Best of Breed/Inter in Group
Kyogle & District K/C [CH] (Judge was Dr M Apiwut Kasemsanta (Thailand))
-
8-Oct-2015 Best of Breed / Inter in Group
Kyogle K/C [CH] (Judge was Mr J Muldoon (Ireland))
-
4-Oct-2015 Best in Group / Best in Show
Maree -Beaudesert K/C [CH] (Judge was Mr G Eva (RSA) / Mr T Achariyawan)
-
3-Oct-2015 Best in Group / Best in Show
Maree -Beaudesert K/C [CH] (Judge was Mr E Ryder / Mr G Eva (RSA))
-
26-Sep-2015 Best of Breed
Nanango & Dist K/C [CH] (Judge was Mrs S Rose (NSW))
-
25-Sep-2015 Best of Breed/Res in Group
Nanango & Dist K/C [CH] (Judge was Mrs B Hession (NSW))
-
20-Sep-2015 Res of Breed, Inter in Group
Dog of the Year Committee [CH] (Judge was Mr U Ozkanal (Turkey))
-
6-Sep-2015 Challenge Dog
Pine Rivers Kennel Club [CH] (Judge was Miss C Birch (Vic))
-
6-Sep-2015 Best in Group / Inter in Show
Redcliffe Peninsula Kennel Club [CH] (Judge was Mrs R Ralphs (NSW)/Mrs S Patterson (NSW))
-
5-Sep-2015 Best of Breed/Inter in Group
Pine Rivers Kennel Club [CH] (Judge was Miss J Oates (Vic))
-
26-Aug-2015 Best in Show
The Dobermann Club of NSW Specialty Show [CH] (Judge was Mr G Christensen (Denmark))
-
16-Aug-2015 Best of Breed
Gundog & Heavy Breeds Club of Qld [CH] (Judge was Mr M Riady (Ind))
-
19-Jul-2015 Res in Group / Best of Breed
Brunswick Kennel Club [CH] (Judge was Mrs L Stevens (ACT))
-
18-Jul-2015 Res in Group / Best of Breed
Brunswick Kennel Club [CH] (Judge was Mrs J Weston (ACT))
-
14-Jun-2015 Res in Group / Best of Breed
Qld Kennel Club [CH] (Judge was Mrs B Dickson (Qld))
-
12-Jun-2015 Res in Group / Best of Breed / Inter in Show
Kalbar Show Society [CH] (Judge was Mrs H Weil (Qld) / Mr A Weil (Qld))
-
8-Jun-2015 Best in Group / Inter in Show
Western Suburbs Kennel Club [CH] (Judge was Mr J Ireland (Canada)/Mr E Ryder)
-
7-Jun-2015 Best in Group
Ipswich Kennel Club [CH] (Judge was Mrs G Johnston (NZ))
-
30-May-2015 Best in Group
Lockyer Valley K/C [CH] (Judge was Miss B Watt (Vic))
-
30-May-2015 Best in Group
Lockyer Valley K/C [CH] (Judge was Mrs L Watson (Vic))
-
15-May-2015 Best in Group / Inter in Show
Boonah Show Society [CH] (Judge was Mrs T McNeil (NSW)/ Mr D Mahoney (NSW))
-
10-May-2015 Best in Group
Brisbane Valley K.C [CH] (Judge was Mr S Yiannou)
-
9-May-2015 Best in Group / Inter in Show
Crows Nest Show Society [CH] (Judge was Mr S Tassan / Mrs M Webber)
-
8-May-2015 Res in Group / Best of Breed
Marburg Show Society [CH] (Judge was Mrs C Holman)
-
19-Apr-2015 Best in Group
Kennel Assoc of Qld [CH] (Judge was Mr A Brown)
-
11-Apr-2015 Best in Group / Inter in Show
Nanango AP&M Society [CH] (Judge was Mrs H Beasley(NSW)/Mr E Pickering (NSW))
-
10-Apr-2015 Res in Group / Inter in Show
Nanango & Dist K/C [CH] (Judge was Mr E Pickering (NSW)/Mrs H Beasley (NSW))
-
29-Mar-2015 Best of Breed
Maree/Beenleigh Kennel Club [CH] (Judge was Mrs D Riley (NZ))
-
28-Mar-2015 Best in Group
Maree/Beenleigh Kennel Club [CH] (Judge was Mr M Levente (Hungary))
-
21-Mar-2015 Best in Group
Goomeri & District Show Society [CH] (Judge was Mr C Woodrow (Qld))
-
19-Mar-2015 Best of Breed
Toowoomba Royal Show [CH] (Judge was MrO Belkis (Turkey))
-
15-Mar-2015 Best of Breed
Burnett Kennel Club [CH] (Judge was Ms K Santas (NSW))
-
14-Mar-2015 Res in Group / Best of Breed
Murgon Show Society [CH] (Judge was Mrs S Reeve (NSW))
-
13-Mar-2015 Best of Breed/Open in Group
Tweed River Canine Club [CH] (Judge was Mrs B Marsh (Vic))
-
7-Mar-2015 Best in Group
Proston Show Society [CH] (Judge was Mr Winch (Qld))
-
1-Mar-2015 Best of Breed/Junior in Group/Junior in Show
gympie & District Kennel Club [CH] (Judge was Mr A Addicott (Qld) / Ms S Bendixen (Qld)
-
28-Feb-2015 Best of Breed/Junior in Group
Gundog & Heavy Breeds Club [CH] (Judge was Mrs D jovanovic (Qld))
-
14-Feb-2015 Junior in Group / Best of Breed
Clifton Show Society [CH] (Judge was Ms P Campbell (WA))
-
14-Feb-2015 Res in Group / Junior in Show
Redcliffe Peninsula Kennel Club [CH] (Judge was Ms M Cowin (NSW) & Mr S Warry (WA))
-
8-Feb-2015 Best of Breed /Junior in Group
Allora Kennel Club [CH] (Judge was Mrs P Johansen)
-
7-Feb-2015 Best of Breed/Junior in Group/Junior in Show
Allora Show Society [CH] (Judge was Mrs G Hovey-Jacobs / Mrs S Hewinson)
-
31-Jan-2015 Best of Breed / Junior in Group
Beenleigh Kennel Club [CH] (Judge was Ms J Heard (SA))
-
25-Jan-2015 Best in Group
Gold Coast Canine Club [CH] (Judge was Mrs M Schelbach)
-
18-Jan-2015 Best of Breed / Junior in Group
Darling Downs K/C [CH] (Judge was Mr G Carleton (NZ))
-
17-Jan-2015 Best of Breed / Junior in Group
Darling Downs K/C [CH] (Judge was Ms N Harrison (NZ))
-
11-Jan-2015 Res in Group / Best of Breed / Junior in Group
Burnett Kennel Club [CH] (Judge was Mrs K Graham (NZ))
-
10-Jan-2015 Best in Group /Junior in Show
Burnett Kennel Club [CH] (Judge was Mrs J McErland (NZ))
-
1-Jan-2015 Best in Group
Lockyer Valley Kennel Club [CH] (Judge was Mr P Hickey (Qld))
-
31-Dec-2014 Best of Breed / Junior in Group
Lockyer Valley Kennel Club [CH] (Judge was Mr G Minchinton (Qld))
-
7-Dec-2014 Challenge Dog, Res of Breed, Junior in Group
Uralla & District Kennel Club [CH] (Judge was Mr G Krishman (Mal))
-
6-Dec-2014 Best of Breed
Uralla & District Kennel Club [CH] (Judge was Mr G Salud (Phil))
-
5-Dec-2014 Challenge Dog, Res of Breed, Junior in Group, Junior in Show
Uralla &District Kennel Club [CH] (Judge was Mr K Chuah (Malaysia)/Mr G Salud (Phil))
-
30-Nov-2014 Best of Breed / Junior in Group
Amenities Committee of Dogs Qld [CH] (Judge was Dr C Molina (Bolivia))
-
23-Nov-2014 Best of Breed
Caboolture Kennel Club [CH] (Judge was Mr M Divanni (Chile))
-
22-Nov-2014 Best of Breed
Caboolture Kennel Club [CH] (Judge was Mr E Neofytou (Cyprus))
-
21-Nov-2014 Best of Breed
Caboolture Kennel Club [CH] (Judge was Mr M Vaid (India))
-
20-Nov-2014 Best of Breed
Caboolture Kennel Club [CH] (Judge was Mrs F Browning-Cristina (SAF))
-
16-Nov-2014 Best of Breed / Junior in Group
Sunshine Coast K/C [CH] (Judge was Mrs S Turner (Vic))
-
15-Nov-2014 Best of Breed
Sunshine Coast K/C [CH] (Judge was Ms R Bacich (NSW))
-
9-Nov-2014 Best of Breed
Combined Northern Rivers K/C [CH] (Judge was Mr P John (India))
-
7-Nov-2014 Junior in Show/Best of Breed
Combined Northern Rivers K/C [CH] (Judge was Mr O Toyokawa (Japan))
-
4-Nov-2014 Best of Breed
Maree Kennel Club [CH] (Judge was Mr K Iggleden)
-
26-Oct-2014 Best of Breed / Junior in Group
DOY Committee [TR] (Judge was Mr Igor Selimovic (Crotia))
-
18-Oct-2014 Best of Breed / Junior in Group
Ipswich Kennel Club Show 2 [CH] (Judge was Mr M Yates)
-
18-Oct-2014 Res in Group, Best of Breed / Junior in Show
Ipswich Kennel Club Show 1 [CH] (Judge was Mr S Yiannou / Mr A Brown)
-
12-Oct-2014 Challenge Dog / Res of Breed
Waterloo Bay K/C [CH] (Judge was Mr G Love (SA))
-
11-Oct-2014 Challenge Dog / Res of Breed
Waterloo Bay K.C [CH] (Judge was Ms V Carter (SA))
-
11-Oct-2014 Best in Group
Waterloo Bay K/C [CH] (Judge was Mrs Packer (SA))
-
5-Oct-2014 Best of Breed / Junior in Group
Octoberfeest Shows/Beaudesert &Maree K/C [CH] (Judge was Mr H Almgren (Sweden))
-
28-Sep-2014 Best in Group / Junior in Show
Western Suburbs K/C [CH] (Judge was Mrs N Wilson (Vic)/Mr S Sharma(India))
-
27-Sep-2014 Best in Group/Junior in Show
Nanango & District K/C [CH] (Judge was Mr S Sharma (India)/Mr T Chin-Fa(Taiwan))
-
26-Sep-2014 Best in Group
Nanango & Districk K/C [CH] (Judge was Mr T Chin-Fa (Taiwan))
-
26-Sep-2014 Best in Group
Nanango & District K/C [OP] (Judge was Mrs M Hobson)
-
25-Sep-2014 Best of Breed/Junior in Show
Kyogle &District Kennel Club [CH] (Judge was Mr Tsutomu Sato (Japan))
-
14-Sep-2014 Junior in Group / Best of Breed
Darling Downs Kennel Club [CH] (Judge was Mrs E Knox (NSW))
-
12-Sep-2014 Junior in Group / Best of Breed
Allora Kennel Club [CH] (Judge was Mr D Hyde (ACT))
-
7-Sep-2014 BOB, Junior in Group / Junior in Show
Redcliffe Peninsula Kennel Club [CH] (Judge was Mr B Riddell / Mrs J Forbes)
-
7-Sep-2014 Best of Breed
Pine Rivers Kennel Club [CH] (Judge was Mrs G Cook (Vic))
-
6-Sep-2014 Best in Group / Puppy in Show
Beaudesert Show Society [CH] (Judge was Mrs Nichols (Qld)/Mrs Hovey-Jacobs)
-
30-Aug-2014 Puppy in Show / Puppy in Group
Dogs NSW Royal Canin Spring Fair [CH] (Judge was Mrs R Reyniers (Belgium) / Mr T Leenen)
-
28-Aug-2014 Res Challenge Dog / Puppy in Show
Dobermann Club of NSW [CH] (Judge was Mrs Dee Robinson (USA))
-
28-Aug-2014 Puppy in Show
Dobermann Club of NSW [CH] (Judge was Mrs Y Savard (Canada))
-
17-Aug-2014 Best in Group / Puppy in Show
Gundog & Heavy Breeds Clubs of Qld [CH] (Judge was Mrs R Shandilya (India))
-
14-Aug-2014 Best of Breed
Royal Qld Show [CH] (Judge was Mrs C Hoberg)
-
27-Jul-2014 Best of Breed
Ladies Kennel Assoc of Qld [CH] (Judge was Mrs R Harbin (NSW))
-
26-Jul-2014 Puppy in Show /Res of Breed / Challenge Dog
Ladies Kennel Asso of Qld [CH] (Judge was Mrs D Harbin (NSW))
-
20-Jul-2014 Res of Breed / Challenge Dog
Kennel Assoc of Qld [CH] (Judge was Mrs K Lewis (SA))
-
19-Jul-2014 Res of Breed / Challenge Dog
Kennel Assoc of qld [CH] (Judge was Mr M Morse (Vic))
-
13-Jul-2014 Res in Show / Best Dog / Puppy in Show
Dobermann Club of Qld [OP] (Judge was Mr T Thomas (Qld))
-
13-Jul-2014 Puppy in Show
Dobermann Club of Qld [CH] (Judge was Mr J Pawar (India))
-
12-Jul-2014 Puppy in Show
Dobermann Club of Qld [CH] (Judge was Mrs N Zimmerle (Qld))
-
6-Jul-2014 Challenge Dog / Res of Breed
Beenleigh Kennel Club [CH] (Judge was Mrs C Haller (Canada))
-
5-Jul-2014 Best of Breed / Puppy in Group
Dayboro AH&I Assoc. [CH] (Judge was Mrs V Knopke)
-
4-Jul-2014 Best in Group / Puppy in Show
Laidley Show Society [CH] (Judge was Mrs C Holman / Mrs V Spence)
-
29-Jun-2014 Best of Breed / Res in Group/ Puppy in Show
Gympie & District Kennel Club [CH] (Judge was Mrs R Seare (Qld)/Ms E Thomas (NSW))
-
28-Jun-2014 Challenge Dog / Puppy in Group
Gympie & District Kennel Club [TR] (Judge was Mrs S McMahon (NSW))
-
27-Jun-2014 Best in Group / Puppy in Show
Redcliffe AH&I Society [CH] (Judge was Mr C Woodrow (Qld))
-
22-Jun-2014 Challenge Dog/Res of Breed
Amenities Com of Dogs Qld [CH] (Judge was Mrs J Armatys)
-
20-Jun-2014 Best of Breed / Puppy in Group
Rosewood A & H Society [CH] (Judge was Mrs J Sewell (WA))
-
15-Jun-2014 Runner up in Group/BOB/Puppy in Group
Qld Kennel Club [CH] (Judge was Mrs T McDonald (Qld))
-
14-Jun-2014 Challenge Dog/Res of Breed
Qld Kennel Club [CH] (Judge was Mrs J Gotch (NSW))
-
13-Jun-2014 Ch Dog/Res of Breed/Puppy in Group/Puppy in Show
Kalbar Show Society [CH] (Judge was Mr A Addicott / Mr G Kerr)
-
9-Jun-2014 Res of Breed/Puppy in Group
Western Suburbs Kennel Club [OB] (Judge was Mr G Christensen (Denmark))
-
6-Jun-2014 Best in Group / Minor in Show
Caboolture PA &I Assoc [CH] (Judge was Mr M Leonard (Ire) Mr A Hudono(Phil))
-
31-May-2014 Best of Breed / Minor in Group
Lockyer Valley Kennel Club [CH] (Judge was Mrs D Paterson (SA))
-
30-May-2014 Challenge Dog / Res of Breed
Lockyer Valley Kennel Club [CH] (Judge was Mrs D Baille (Vic))
-
18-May-2014 Best in Show
Biggenden AP &I Society [CH] (Judge was Mr S Tassan)
-
17-May-2014 Minor in Show / Best of Breed
Blackbutt Show Society [CH] (Judge was Mrs G Goller)
-
16-May-2014 Best of Breed
Gympie & District Show Society [CH] (Judge was Mr A McQuire)
-
10-May-2014 Best of Breed
Crows Nest AH & I Society [CH] (Judge was Ms M Schellbach)
-
1-May-2014 BOB / Minor in Show
Marburg Show Society [CH] (Judge was Mrs S Tringham (Qld))
-
27-Apr-2014 Best of Breed
Dog Qld Amenities Committee [CH] (Judge was Ms Nicholson)
-
26-Apr-2014 Best of Breed / Minor in Group
Junior Kennel Club [CH] (Judge was Ms E Thomas)
-
26-Apr-2014 Best of Breed / Minor in Group
Junior Kennel Club [CH] (Judge was Ms Y Meintjes (NSW))
-
21-Apr-2014 Res in Group / Best of Breed
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mrs N Zimmerle (Qld))
-
20-Apr-2014 Best of Breed / Minor in Group
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mr R Ellis (NSW))
-
19-Apr-2014 Minor in Group /Minor in Show
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mr S Rose (NSW) /Mr D Mahoney)
-
18-Apr-2014 Minor in Group/Res of Breed/Minor in Show
Bundaberg Canine Club [CH] (Judge was Mr M Herholdt (RSA))
-
13-Apr-2014 Res of Breed/Minor in Group/Minor in Show
Kennel Assoc of Qld [CH] (Judge was Mr J Burgess / Mrs K McGhie)
-
12-Apr-2014 Best of Breed/Minor in Group/Minor in Show
Nanango AP&M Society [CH] (Judge was Mrs J Hocking (Vic))
-
11-Apr-2014 Res of Breed / Minor in Group
Nanango & District K/C [CH] (Judge was Mr A Arthur)
-
6-Apr-2014 Minor in Group / Minor in Show
Pine Rivers Kennel Club [CH] (Judge was Mrs N Abela (NSW) & Mrs V Morrow (NSW))
-
29-Mar-2014 Minor in Show/Best in Group
Toowoomba Royal Show [CH] (Judge was Mr J j Dupas (France))
-
23-Mar-2014 Res of Breed / Minor in Group
Autumn Extravaganza [CH] (Judge was Mr J Putkonen (Finland))
-
22-Mar-2014 Best of Breed / Minor in Group
Autumn Extravaganza [CH] (Judge was Mr J Lobb (Canada))
-
21-Mar-2014 Minor in Group
Autumn Extravaganza Show [CH] (Judge was Mr E Hardwick (NSW))
-
15-Mar-2014 Res in Group/Best of Breed/Minor in Show
Oakey Show [CH] (Judge was Mr G Kerr / Mrs H Weil)
-
9-Mar-2014 BOB / Res in Group / Minor in Group/ Minor in Show
Casino & District Kennel Club [CH] (Judge was Mr R Lucas (NSW) / Mr A Burt (NSW))
-
8-Mar-2014 Minor in Show / Best of Breed
Proston Show [CH] (Judge was Mrs H Weil (QLD))
-
1-Mar-2014 Baby in Group/Baby in Show
Gundogs & Heavy Breeds [CH] (Judge was Mr D Weil / Mrs P Johansen)
-
15-Feb-2014 Best Baby in Group
Clifton Show Society [CH] (Judge was Ms L Taylor (WA))
-
27-Jan-2014 Baby in Group / Baby in Show
Dorrigo & District K/C [CH] (Judge was Mrs S Tassan / Mr G Vernon)
-
26-Jan-2014 Baby in Group
Bonville & District K/C [CH] (Judge was Mr A Brown (QLD))
-
24-Jan-2014 Baby in Group / Baby in Show
Bonville & District K/C [CH] (Judge was Mr S Tassan / Mr A Brown)
-
19-Jan-2014 Baby in Group
Burnett Kennell Club Inc [CH] (Judge was Mrs D Cozart (WA))
-
18-Jan-2014 Baby in Show
Burnett Kennel Club Inc [CH] (Judge was Ms P Campbell (WA))